Dyżury przy plantacjach kukurydzy
Wykaz myśliwych pełniących dyżur przy plantacjach kukurydzy w dzierżawionych obwodach
L.p |
DATA |
DYŻURY |
|
1 |
22.IV.2013 |
Lubowiecki Tomasz, Lubowiecki Maciej, Bil Stanisław |
|
2 |
23.IV.2013 |
Bojarczuk Janusz, Burzyński Wiesław, Dobrenko Arkadiusz |
|
3 |
24.IV.2013 |
Glosa Tomasz, Głogowski Krzysztof, Prusiecki Jacek |
|
4 |
25.IV.2013 |
Beger Gerhard, Brzustewicz Mariusz, Bosek Rafał |
|
5 |
26.IV.2013 |
Borko Leszek, Trzaska Tomasz, Jarmoła Stefan, |
|
6 |
27.IV.2013 |
Grabarek Adam, Grabarek Mirosław, Sawicki Władysław |
|
7 |
28.IV.2013 |
Dobrzyński Przemysław, Grabowski Jacek, Zaboronek Olgierd |
|
8 |
29.IV.2013 |
Smoliński Piotr, Szwamber Jerzy, Skibiak Dariusz |
|
9 |
30.V.2013 |
Brzeziński Tadeusz, Kruziński Karol, Kruziński Adam |
|
10 |
01.V.2013 |
Piekarec Marcin, Piekarec Eugeniusz, Kapuściński Andrzej |
|
11 |
02.V.2013 |
Zaboronek Olgierd, Borko Leszek, Kulpa Jarosław |
|
12 |
03.V.2013 |
Jabliński Dawid, Prusiecki Jacek, Jarmoła Stefan |
|
13 |
04.V.2013 |
Grabowski Jacek, Grabowski Marek, Grabowski Czesław |
|
14 |
05.V.2013 |
Szkutnik Czesław,Piekarec Marcin, Brzeziński Tadeusz |
|
15 |
06.V.2013 |
Tryka Józef, Bosek Rafał, Jabliński Dawid |
|
16 |
07.V.2013 |
Prill Tomasz, Smoliński Piotr, Kruziński Karol |
|
17 |
08.V.2013 |
Ochaciński Zbigniew, Olszewski Piotr, Siebert Piotr |
|
18 |
09.V.2013 |
Puchowska Grażyna, Puchowski Krzysztof, Roszkowski Jan |
|
19 |
10.V.2013 |
Dobrzyński Lech, Dobrzyński Przemysław, Kulpa Jarosław |
|
20 |
11.V.2013 |
Dobreńko Romuald, Dobreńko Arkadiusz, Murawel Józef |
|
21 |
12.V.2013 |
Niedziela Henryk, Szembowski Bronisła, Trybański Mariusz |
|
22 |
13.V.2013 |
Kasprzyk Zbigniew, Piasecki Jerzy, Mielcarz Czesław |
|
23 |
14.V.2013 |
Cyboroń Bogdan, Kasprzyk Ryszard, Wujkowska Sylwia |
|
24 |
15.V.2013 |
Smoliński Tomasz, Smoliński Wojciech, Smoliński Adam |
|
25 |
16.V.2013 |
Koprowski Henryk, Koprowski Tadeusz, Smoliński Zygmunt |
|
26 |
17.V.2013 |
Kołodyński Zenon, Kołodyński Adam, Kotewicz Robert |
|
27 |
18.V.2013 |
Klatt Leonard, Klatt Waldemar, Lewandowski Krzyszkof |
|
28 |
19.V.2013 |
Piasecki Jerzy, Piasecki Andrzej, Szewczun Kazimierz |
|
29 |
20.V.2013 |
Groszkowski Mirosław, Smoloński Kazimierz, Smoloński Ryszard |
|
30 |
21.V.2013 |
Walczak Stanisław, Giecewicz Wacław, Jaździewski Andrzej |
|
31 |
22.V.2013 |
Zabłoński Adam. Wujkowska Sylwia, Siebert Piotr |
- Dyżur jest obowiązkowy.
- W przypadku nie możności uczestnictwa w dyżurze należy sobie zapewnić zamiennika z rezerwy.
- Dyżur powinien trwać od zmroku do świtu.
- W dyżurach mają obowiązek uczestniczyć osoby odbywające staż ze swoim opiekunami.
- Koordynatorem dyżurów jest Zbigniew Trzaska tel: 605 655 100
- Odpowiedzialni za dyżury są: Jerzy Szwamber tel: 669 950 088 i Piotr Smoliński tel: 730003757
Sporządził
Jerzy Szwamber
« poprzednia | następna » |
---|