Członkowie funkcyjni w Kole

Członkowie Koła Łowieckiego Cyranka Sztum pełniący funkcje w Kole w okresie istnienia Koła

  1. Barnaś Adam
    • prezes – 1974-1976
    • łowczy – 1976-1981
  2. Dobrenko Mieczysław
    • łowczy – 1989-2001
    • podłowczy – 2001-2003
    • czł. k. rew. - 1988-1989
  3. Giergielewicz-Możajski Lech
    • prezes – 1989-2008
  4. Grabarek Mirosław
    • skarbnik – 1989-2000
    • sekretarz – 2000-2001
  5. Lubowiecki Maciej
    • skarbnik – 1981-1989
  6. Adam Kruziński
    • skarbnik – 2007 do …..
  7. Pelowski Edward – 2001-2007

  8. Sączewski Henryk
    • sekretarz – 1970-1971
  9. Smoliński Zygmunt
    • sekretarz – 1989-2010
  10. Szwamber Jerzy
    • podłowczy – 2005- 2015
  11. Trzaska Zbigniew
    • podłowczy – 2000-2001
    • łowczy – 2001- 2015
  12. Wójcik Edmund -
    • sekretarz – 1976-1979, 1981-83, 1985-1989
    • skarbnik – 2000-2001
    • sekretarz – 2001-2010
  13. Olgierd Zaboronek
    • Łowczy -2015 -
  14. Karol Kruziński

  • Podłowczy - 2015 -

15. Jacek Grabowski

  • Podłowczy - 2015 -

16. Jacek Prusiecki

  • Sekretarz 2015 -

 

Funkcje w Komisji Rewizyjnej

  1. Dobrenko Mieczysław – członek 1988-1989
  2. Dobrzyński Leszek – członek 2000-2008
  3. Giecewicz Wacław – przewodniczący 1985-1986
  4. Groszkowski Mirosław – przewodniczący 1989-2000, 2010-
  5. Jaworski Waldemar – członek 2976-1977, 1984-1985
  6. Kołodyński Antoni - członek 1979-1981, 1986-1988, 1988-1996
  7. Kruziński Adam – członek 2005-2007
  8. Sączewski Henryk – przewodniczący 1971-1973, członek 1976-1977, 1991-1996
  9. Smolińaski Zygmunt – członek 1988-1989, przewodniczący 2000-2005
  10. Walczak Stanisław – członek 1992-2000
  11. Wójcik Edmund - członek 1973-1976

Strażnicy

  1. Bajło Miron - 1996-
  2. Beger Gerhard - 1991-2000
  3. Kołodyński Antoni – 1991-2000, 2005-
  4. Sawicki Roman – 2005-2010
  5. Smoliński Ryszard – 1999-2010
  6. Szembowski Bronisław - 1999-2010
  7. Szkutnik Czesław – 1986-1995
  8. Tryka Józef – 1999-2004

 

Gospodarze

  1. Grabowski Czesław 1991-1993
  2. Smoliński Kazimierz 1991-1992
  3. Klatt Waldemar 2008-
  4. Piekarec Marcin 2010-

 

Gospodarz łowisk

  1. Smoliński Piotr – 2005-2008