Dyżury przy uprawach rolnych

Wzorem lat ubiegłych Zarząd Koła podjął decyzję o obowiązkowych dyżurach przy uprawach rolnych.

 

L.p Data Dyżury
1 24.04.2019
Grabowski Jacek, Burzyński Wiesław, Koprowski Henryk
2 25.04.2019 Piekarec Marcin, Kowalski Janusz, Puchowski Krzysztof, Smoliński Ryszard
3 26.04.2019 Lewandowski Krzysztof, Kruziński Adam, Skibiak Dariusz, Sawicki Władysław
4 27.04.2019
Smoliński Piotr, Szwamber Jerzy, Szwamber Krzysztof, Orlich Waldemar
5 28.04.2019
Zaboronek Olgierd, Borko Leszek, Grabowski Czesław, Grabarek Adam
6 29.04.2019
Jabliński Dawid, Prusiecki Jacek, Kruziński Karol,Trzaska Tomasz
7 30.04.2019
Szkutnik Czesław, Brzeziński Tadeusz, Brzustewicz Mariusz, Lewandowski Krzysztof
8 1.05.2019
Tryka Józef, Bosek Rafał, Jabliński Dawid, Borko Leszek
9 2.05.2019 Olszewski Piotr, Siebert Piotr, Kowalski Janusz, Kun Adam
10 3.05.2019 Puchowska Grażyna, Giecewicz Marek, Roschkowski Johan, Dobreńko Mieczysław
11 4.05.2019
Kulpa Jarosław, Dobreńko Arkadiusz, Sawidzki Władysław, Kowalski Janusz
12 5.05.2019 Siebert Piotr, Grabowski Jacek, Murawel Józef, Kun Adam
13 6.05.2019 Niedziela Henryk, Trybański Mariusz, Cyboroń Bogdan, Piekarec Marcin
14 7.05.2019 Kapuściński Andrzej, Piasecki Jerzy, Mielcarz Czesław, Zaboronek Olgierd
15 8.05.2019 Wujkowska Sylwia, Smoliński Tomasz, Burzyński Maciej, Sawicki Roman
16 9.05.2019 Koprowski Henryk, Bosek Rafał, Trzaska Tomasz, Lubiński Tomasz
17 10.05.2019 Kołodyński Adam, Kotewicz Robert, Kołodyński Zenon, Brzeziński Tadeusz
18 11.05.2019 Klatt Waldemar, Lewandowski Krzysztof, Sawicki Władysław, Kun Adam
19 12.05.2019 Piasecki Andrzej, Szewczun Kazimierz, Siebert Piotr, Grabowski Jacek
20 13.05.2019
Groszkowski Mirosław, Piotr Smoliński, Błażewicz Czesław, Smoliński Zygmunt
21 14.05.2019
Lubowiecki Maciej, Bojarczuk Janusz, Tryka Józef, Sawicki Roman
22 15.05.2019
Kruziński Karol, , Szwamber Krzysztof, Giecewicz Marek, Mielcarz Czesław
23 16.05.2019
Brzustewicz Mariusz, Bosek Rafał, Trzaska Zbigniew, Puchowski Krzysztof
24 17.05.2019
Jarmoła Stefan, Olszewski Piotr, Orlich Waldemar, Brzeziński Tadeusz
25 18.05.2019
Kapuściński Andrzej, Borko Leszek, Szwamber Jerzy, Zaboronek Olgierd
26 19.05.2019
Burzyński Maciej, Kulpa Jarosław,Kasprzyk Zbigniew, Grabowski Czesław
27 20.05.2019
Piekarec Marcin, Kruziński Karol, Kołodyński Adam, Glosa Tomasz
28 21.05.2019
Jabliński Dawid, Smoliński Wojciech, Trzaska Tomasz, Orlich Waldemar
29 22.05.2019
Skibiak Dariusz, Smoliński Adam, Cyboroń Bogdan, Lubiński Tomasz
30 23.05.2019
Cyboroń Bogdan, Wujkowska Sylwia,Smoliński Kazimierz, Kotewicz Robert

1. Dyżur jest obowiązkowy.

2. W przypadku nie możności uczestnictwa w dyżurze należy zapewnić sobie zmiennika.

3. Dyżur powinien trwać od zmroku do świtu

4. W dyżurach mają obowiązek uczestniczyć osoby odbywające staż, wraz ze swoimi opiekunami.

5. Koordynatorem dyżurów jest Olgierd Zaboronek tel: 505 273 378

6. Odpowiedzialny za dyżury jest: Karol Kruziński tel: 507 305 797

7. Przed rozpoczęciem dyżuru, proszę się kontaktować z podłowczymi w celu ustalenia miejsca pełnienia dyżuru.

8. Podczas dyżurów szczególną uwagę należy zwracać na uprawy Pana Głowackiego i Wojciechowskiego i oczywiście wszystkich innych rolników posiadających pola w naszych obwodach.

W związku z wzrastającą liczbą szkód, Zarząd zobowiązuje do poważnego podejścia do pełnionych dyżurów.