|
Harmonogram dyżurów przy uprawach rolnych
Wzorem lat ubiegłych Zarząd Koła podjął decyzję o obowiązkowych dyżurach przy uprawach rolnych.
L.p | Data | Dyżury |
1 | 1.05.2018 | Grabowski Jacek, Dobrzyński Przemysław, Burzyński Wiesław, Koprowski Henryk |
2 | 2.05.2018 | Piekarec Marcin, Kulpa Jarosław, Puchowski Krzysztof, Smoliński Ryszard |
3 | 3.05.2018 | Lewandowski Krzysztof, Kruziński Adam, Skibiak Dariusz, Sawicki Władysław |
4 | 4.05.2018 | Smoliński Piotr, Szwamber Jerzy, Piekarec Eugeniusz, Grabarek Mirosław |
5 | 5.05.2018 | Zaboronek Olgierd, Borko Leszek, Grabowski Czesław, Grabarek Adam |
6 | 6.05.2018 | Jabliński Dawid, Prusiecki Jacek, Kruziński Karol,Trzaska Tomasz |
7 | 7.05.2018 | Szkutnik Czesław, Brzeziński Tadeusz, Brzustewicz Marcin, Lewandowski Krzysztof |
8 | 8.05.2018 | Tryka Józef, Bosek Rafał, Jabliński Dawid, Borko Leszek, Kasprzyk Jan |
9 | 9.05.2018 | Olszewski Piotr, Siebert Piotr, Lubowiecki Maciej, Dobrzyński Przemysław |
10 | 10.05.2018 | Puchowska Grażyna, Giecewicz Marek, Roschkowski Johan, Dobreńko Mieczysław |
11 | 11.05.2018 | Dobrzyński Lech, Kulpa Jarosław, Dobreńko Arkadiusz, Sawidzki Władysław |
12 | 12.05.2018 | Siebert Piotr, Grabowski Jacek, Murawel Józef, Lubowiecki Tomasz |
13 | 13.05.2018 | Niedziela Henryk, Trybański Mariusz, Cyboroń Bogdan, Piekarec Marcin |
14 | 14.05.2018 | Kapuściński Andrzej, Piasecki Jerzy, Mielcarz Czesław, Zaboronek Olgierd |
15 | 15.05.2018 | Wujkowska Sylwia, Smoliński Tomasz, Burzyński Maciej, Sawicki Roman |
16 | 16.05.2018 | Koprowski Henryk, Bosek Rafał, Trzaska Tomasz, Prusiecki Jacek |
17 | 17.05.2018 | Kołodyński Adam, Kołodyński Zenon, Brzeziński Tadeusz, Kasprzyk Jan |
18 | 18.05.2018 | Klatt Waldemar, Lewandowski Krzysztof, Sawicki Władysław, Kun Adam |
19 | 19.05.2018 | Piasecki Andrzej, Szewczun Kazimierz, Siebert Piotr, Grabowski Jacek |
20 | 20.05.2018 | Groszkowski Mirosław, Piotr Smoliński, Jarmoła Stefan, Smoliński Zygmunt |
21 | 21.05.2018 | Lubowiecki Maciej, Bojarczuk Janusz, Tryka Józef, Sawicki Roman |
22 | 22.05.2018 | Kruziński Karol, , Glosa Tomasz, Giecewicz Marek, Mielcarz Czesław |
23 | 23.05.2018 | Brzustewicz Mariusz, Bosek Rafał, Trzaska Zbigniew, Puchowski Krzysztof |
24 | 24.05.2018 | Jarmoła Stefan, Olszewski Piotr, Prusiecki Jacek, Brzeziński Tadeusz |
25 | 25.05.2018 | Kapuściński Andrzej, Borko Leszek, Szwamber Jerzy, Zaboronek Olgierd |
26 | 26.05.2018 | Burzyński Maciej, Kulpa Jarosław,Kasprzyk Zbigniew, Grabowski Czesław |
27 | 27.05.2018 | Piekarec Marcin, Kruziński Karol, Kołodyński Adam, Glosa Tomasz |
28 | 28.05.2018 | Jabliński Dawid, Smoliński Wojciech, Lubowiecki Tomasz, Trzaska Tomasz |
29 | 29.05.2018 | Pril Tomasz, Skibiak Dariusz, Smoliński Adam, Cyboroń Bogdan |
30 | 30.05.2018 | Cyboroń Bogdan, Wujkowska Sylwia,Smoliński Kazimierz, Kun Adam |
1. Dyżur jest obowiązkowy.
2. W przypadku nie możności uczestnictwa w dyżurze należy zapewnić sobie zmiennika.
3. Dyżur powinien trwać od zmroku do świtu
4. W dyżurach mają obowiązek uczestniczyć osoby odbywające staż, wraz ze swoimi opiekunami.
5. Koordynatorem dyżurów jest Olgierd Zaboronek tel: 505 273 378
6. Odpowiedzialni za dyżury są: Karol Kruziński tel: 507 305 797
7. Przed rozpoczęciem dyżuru, proszę się kontaktować z podłowczymi w celu ustalenia miejsca pełnienia dyżuru.
8. Podczas dyżurów szczególną uwagę należy zwracać na uprawy Pana Głowackiego i Wojciechowskiego i oczywiście wszystkich innych rolników posiadających pola w naszych obwodach.
W związku z wzrastającą liczbą szkód, Zarząd zobowiązuje do poważnego podejścia do pełnionych dyżurów.
« poprzednia | następna » |
---|