Terminarz Centralnych Zawodów Strzeleckich PZŁ w 2013 r.



Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1. Puchar Browninga i Winchestera Warszawa 06.04.2013 T. Skalski
2. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Konin
13.04.2013 M. Maciejewski OW
3. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Ciechanów
13.04.2013 A. Madej OW
4. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Opole 13.04.2013 W. Marconi OW
5. Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda Lublin
13.04.2013 S. Gąsiennica OW
6. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 20.04.2013 W. Szymański
7.
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Piła
01.05.2013
J. Plenkiewicz

8. Puchar Prezydenta miasta Konina Konin 04.05.2013 M. Świerczek
9. Puchar Swarovski Optik
Piotrków Trybunlaski
11.05.2013 T. Skalski
10. Puchar Targów Poznańskich Poznań 18.05.2013 T. Łącki
11. KKKŁ im. Ignacego Stachowiak Radom
25-26.05.2013 W. Kobierski OW
12. Puchar Prezydenta miasta Łomży Łomża 01.06.2013 A. Madej
13. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Gdańsk
08.06.2013 K. Molski OW
14.
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Ostrołęka
08.06.2013 J. Bieniek OW
15. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Bielsko Biała
08.06.2013 M. Ziomek OW
16. Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda Tarnobrzeg
08.06.2013 S. Gąsienica OW
17. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 15.06.2013 W. Kraiński
18. Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej Katowice
22.06.2013 P. Pełczyński
OW
19. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Piotrków Trybunalski
29.06.2013 T. Łącki
20. Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua Koszalin(Manowo) 06.07.2013 W. Kraiński
21. Puchar Podlasia Białystok 06.07.2013 J. Bieniek
22. Mistrzostwa PZŁ w kl. Powszechnej Leszno
13-14.07.2013 Z. Zieliński

23. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 20.07.2013 J. Adamczyk
24. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Szczecin
27.07.2013 M. Świerczek
OW
25. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Olsztyn
27.07.2013 J. Plenkiewicz
OW
26. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Sieradz
27.07.2013 P. Pełczyński
OW
27. Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda Rzeszów
27.07.2013 B. Kaśnicki
OW
28. Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 03.08.2013 W. Kraiński
29. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 10.08.2013 W. Kobierski
30. Puchar Prezydenta miasta Olsztyna Olsztyn 17.08.2013 M. Flis
31.
Puchar Stock Polska
Elbląg
24.08.2013
W. Marconi

32. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 24.08.2013 M. Ziomek
33. Finał Ligi Strzeleckiej Słupsk
31.08.2013 J. Adamczyk
OW
34.
Puchar Warszawy
Warszawa
07.09.2013
J.Chodubski

35. Puchar Winobrania Zielona Góra 14.09.2013 J.  Plenkiewicz
36. XVIII Turniej Chmielakowy Chełm 14.09.2013 W. Szymański
37. Puchar Opolszczyzny Opole 21.09.2013 P. Hetmańczyk
38. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz (Łąck) 28.09.2013 M. Świerczek
39. Puchar Jesieni Lublin(Puławy) 28.09.2013 S. Gąsienica
40. Puchar Puszczy Kurpiowskiej Ostrołęka 05.10.2013 J. Borkowski
41. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce(Starachowice) 12.10.2013 W. Marconi